Lidl grilio talentai

Laidos dalyviai kiekvieną savaitę stos prie grilio ir varžysis, kieno receptas yra geriausias, o jiems padės kone visą pasaulį išmaišęs kulinaras Vytaras Radzevičius, kuris ir pats garsėja puikiais savo

receptais. Ar jūsų grilio šedevras gali būti gardesnis nei žvaigždės? Sužinokite jau dabar, o naujų serijų laukite mūsų Youtube kanale kiekvieną šeštadienį 10 valandą ryte!

8 laida

Laidos tema - šeima.

Laidos tema - šeima. Rytis, Nora ir Arijus varžysis prie grilio su Alanu, Agne, Aurėja, Asparu ir Atėne. „Angeliukų“ sparneliai ar vištienos šašlykas? Sužinok, kuris receptas jų autoriams atneš 200 Eur laimėjimą!

7 laida

Laidos tema - smidrai.

Erika Kalinauskaitė varžysis prie grilio su Živile Vaškyte. Vištiena su burokėliais ir smidrais ar tofu nori lapuose? Sužino, kuris receptas jos autorei atneš 200 Eur laimėjimą!

6 laida

Laidos tema - jautiena.

Daniele Coscia varžysis prie grilio su Viliumi Blauzdavičiumi. Itališka-Argentinietiška pica su jautiena ar jautienos troškinys su kuskusu? Sužinok, kuris receptas jo autoriui atneš 200 Eur laimėjimą!

5 laida

Laidos tema - žuvis.

Mantas Bartuševičius varžysis prie grilio su Artūru Stankevičium. Balta ir raudona žuvis su mangų salsa ar sumuštiniai su lašiša? Sužinok, kuris receptas jo autoriui atneš 200 Eur laimėjimą!

4 laida

Laidos tema - picos.

Neringa Zeleniūtė varžysis prie grilio su Valdu Staugaičiu. Pica su kumpiais ir burata ar pica su šonine? Sužinok, kuris receptas jo autoriui atneš 200 Eur laimėjimą!

3 laida

Laidos tema - jūros gėrybės.

Paulius Ratkevičius varžysis prie grilio su Dovydu Kupriu. Jūros gėrybių troškinys ar jūros gėrybių karis? Sužinok, kuris receptas jo autoriui atneš 200 Eur laimėjimą!

2 laida

Laidos tema - vegetariški patiekalai.

Iglė Bernotaitytė varžysis prie grilio su Evaldu Rageliu. Rikota įdaryti grybai ar „Dutch baby“ blyneliai? Sužinok, kuris receptas jo autoriui atneš 200 Eur laimėjimą!

1 laida

Laidos tema - vištiena.

Renata Šakalytė-Jakovleva varžysis prie grilio su Nerijum Karbausku. Vištienos mėsainis ar naminis vištienos kebabas? Sužinok, kuris receptas jo autoriui atneš 200 Eur laimėjimą!